Słoneczna Dolina

Obrocz w sercu Roztoczańskiego Parku Narodowego
nad Wieprzem

Przystań kajakowa

Głównym elementem oferty naszej firmy są oczywiście spływy kajakowe. Jednak jesteśmy świadomi, że każdy
kto wyjdzie ze swojego kajaka po kilkugodzinnej eskapadzie, będzie nieco zmęczony i być może głodny. Dlatego
też postanowiliśmy stworzyć przytulne miejsce wspólnych spotkań i rozrywek na lądzie.

Każdy, kto nas odwiedzi, ma wiele możliwości odprężenia na piaszczystej plaży nad wodą, a także stworzenia unikalnego spotkania z rodziną lub przyjaciółmi. U nas możesz stworzyć klimatyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek, śpiewem i grą na gitarze. Dla miłośników rusztu proponujemy grilla na wolnym powietrzu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też nie określany jasno naszej oferty – stwórz ją razem z nami, organizując konkretną imprezę.

Osobom, które zakończyły spływ rodzinny, grupowy czy indywidualny w naszej Przystani Kajakowej, polecamy skorzystanie z usług naszego baru-restauracji. Proponujemy całą gamę dań obiadowych, przygotowywanych tradycyjnie lub na grillu. Nie zapominamy oczywiście również o deserach proponując między innymi orzeźwiające lody.

Niewątpliwym atutem jest również fakt, że zabudowania naszej przystani znajdują się w środku plaży, otoczonej ze wszystkich stron zielenią. Właśnie dlatego u nas będziesz mógł zapomnieć o problemach dnia codziennego czy miejskich hałasach, wsłuchując się w śpiew ptaków czy szum wody.

Zapraszamy do naszej przystani całe rodziny z dziećmi. Każdy może u nas odpocząć tak, jak chce. Nawet małe dzieci są bezpieczne w wodzie, bowiem koryto rzeki w tym miejscu jest wyjątkowo płytkie i stan wody zazwyczaj sięga około 30 cm.

Jeśli więc lubisz aktywny wypoczynek na łonie natury, to spływy kajakowe po Wieprzu są świetnym rozwiązaniem. Będziesz mógł wybrać jedną z kilku prostych tras, a następnie odpocząć na plaży, kilka metrów od naszej przystani, proponującej szeroki asortyment jedzenia, napojów, lodów czy innych słodkości. W zależności od Twoich upodobań, możesz rozłożyć koc i położyć się na rozgrzanym słońcem piasku, lub usiąść wygodnie w drewnianej altanie, chroniącej przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym lub deszczem.

Słoneczna Dolina - Spływy Kajakowe
Andrzej Juszczak

Obrocz 89
22-470 Zwierzyniec

Rezerwacje

tel. 500 456 514
660 252 155

Projekt i wykonanie misarah